Klinika Blasku

O nas

Klinika Blasku działa już od 7 lat, a swój początek wzięła od mobilnej myjni parowej. W poszukiwaniu wciąż lepszych, skuteczniejszych i bardziej efektywnych rozwiązań postanowiliśmy rozszerzyć działalność i tak powstała Klinika Blasku przy ulicy Dowborczyków.

Jak mówi sam właściciel: "Od zawsze lubiłem jeździć czystym autem, nawet kiedy nie miałem prawa jazdy, na działce myłem i sprzątałem mamie auto mając te naście lat. Czerwone wiaderko, duża gąbka i kilka kropel Ludwika, spłukiwanie wodą wylewaną metalowym kubkiem :) okolice 2000 roku."

Młodzieńcza pasja do motoryzacji przerodziła się w sposób na życie. Detailing to często powtarzane czynności – nie da się wyczyści auta na jeden przejazd odkurzaczem czy jedną ściereczką całego kokpitu. Mycie auta z zewnątrz to przynajmniej godzina, a porządne mycie to czasem 2, a nawet i 5 godzin, jeżeli auto trafia do Kliniki Blasku po raz pierwszy.

Tak samo jest z wnętrzem. Usuwamy wszystko, co się da, opróżniamy schowki, dywaniki, wszystkie ruchome części auta łącznie z kołem zapasowym, często demontaż foteli, a czasami też plastików oraz podłogi. W ruch idzie odkurzacz, kompresor z różnymi końcówkami, szczoteczki, pędzelki, preparaty do każdej powierzchni: do plastiku, szyb, odplamiacze, a do tego dużo ścierek z mikrofibry.

Detailing to również zabezpieczenie czy lakieru, szyb, felg oraz tapicerek - woski, powłoki, nakładanie folii. To praca typowo fizyczna, dokładna, w której często wykonywane są te same czynności. To dla nas przyjemność, radość z najdrobniejszych rzeczy jak np. znajdowania starych biletów parkingowych – ostatni był jeszcze z 2017 roku.

Nasz zespół jest pełen pasji, dlatego mimo rutynowych czynności nie nudzi nas codzienna praca. Prywatnie właściciel Kliniki Blasku jest miłośnikiem podróży, ze szczególnym ukierunkowaniem na greckie wyspy. Chętnie nawiązuje i podtrzymuje kontakty, dlatego można z nim porozmawiać nie tylko o detailingu, ale też o podróżach.

Żebyś mógł jeszcze lepiej poznać, czym jest detailing to najlepiej odwiedź osobiście Klinikę Blasku choć na godzinę :) Zapraszamy do kontaktu!

Logo Klinika Blasku

Siedziba naszej Kliniki Blasku znajduje się w Łodzi, przy ulicy Dowborczyków 17/19 90-019 Łódź. W celu uzyskania szerszych informacji dotyczących naszej działalności, zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z profesjonalnych usług kosmetyki aut!

Kontakt
504 500 480
biuro@klinikablasku.pl
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00
Jana Pawła II 19, 93-570 Łódź
Pełny kontakt